XXI NIEDZIELA ZWYKŁA - 25 SIERPNIA 2019

1. Jutro przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze Święte w naszym kościele o godzinie: 8.00, 17.00 i 18.00. Uroczysta suma odpustowa Jasnej Górze o godzinie 11.00.

2. W przyszłą niedziele zapaszmy młodzież i dzieci wraz z rodzicami oraz nauczycieli i wychowawców na Mszę Świętą o godzinie 11.00, podczas, której będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym. Szczególnie zapraszamy pierwszoklasistów, którym poświęcimy przybory szkolne.

3. W przyszłą niedzielę Msze św. wedłu stałego porządku, a więc przywrócona jest Msza św. o godz. 12.15.

4. Solenizantom tego tygodnia: Ludwikom, Nataliom, Monikom, Patrycjom,   Sandrom, Feliksom, Rajmundom, Sabinom, Teodorom oraz Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkich Bożych łask potrzebnych w codziennym życiu, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów a wszystkim parafianom pełnej radości niedzieli i spokojnego tygodnia. Szczęść Boże.

5. W ostatnim tygodniu odszedł do Pana śp. Jan Stępień, l. 77, zamieszkały przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 4. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!